IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pałac Elilith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Elilith
Dorosły pies

Female Liczba postów : 160

PisanieTemat: Pałac Elilith   Sro Lis 12, 2014 9:52 pm

Wędrowcze, wchodzi do komnat potępionego demona, który przyjmuje każdego z dużą podejrzliwością i niefunie. Niespodziewaj się grzeczyn manier. Umie znęcać się nad ofiarami, a co tu widzisz to tylko drobiazki dekoracyjny wenętrz. Rzeźby, wielkie łoże, króleskie trony, kominek, a nawet wyjście na powierzchnię, przy której trzeba być ostrożnym, żeby nie spaść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pon Lis 17, 2014 9:35 pm

Wlazła do swojego wielkiego pałacu trzymając za kark samotnika. Gdy dotarła do odpowiedniego pomieszczenia zawiązała mu pysk łańcuchem i łapy. Nie mógł się poruszać. Zobaczymy jak ją poderwie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

Male Liczba postów : 56

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pon Lis 17, 2014 9:35 pm

Sam się na to zgodził wiec nawet się nie szarpał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 12:53 am

Usiadła nieopodal psa.
- Tak kończą ci, którzy podrywają demona, a w dodatku nikt im nie ufa. - powiedziała do psa oblizując swoje białe kły. Zastanawiała się jak ma to rozegrać. Może ktoś w każej chwili wlezie i jej przeszkodzi w zabawie? Tego nie lubi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:17 pm

Leżał przyglądając się spanielce nie wiedząc czego może po niej oczekiwać ale napewno nie była najgrosza z najgorszych . Myślał sobie leżac związany w bez ruchu , no ale trudno chciał to ma jego życie jego wola nikt nie da sie prosic dwa razy .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:21 pm

Ścisnęła mu pysk bardziej. Nagle tak ucichł.
-Taka cudowna cisza. - powiedziała do psa oblizując swoje kły. Ścisnęła na łapach łańcuchy. Kochała sprawiać komuś ból. Zobaczymy jak się poczuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:23 pm

Nie miał zamiaru się szarpać już nie jeden raz był w takiej sytuacji , już nie jeden raz ktoś chciał go zastraszyć . Przyglądał się tylko czarnej suczne i czekał aż zbliży się do niego na tyle by mógł jakoś ją zadziwić .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:35 pm

-Taki podrywacz rozgadany, a teraz milczy. - powiedziała do niego traktując go podle, ale najwidoczniej zasłużył. Niech wie, że nie wolno podrywać demonicę. Oblizała znowu swoje kły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:37 pm

Jakoś udało mu się stanąć na łapy po czym całym ciężarem uwalił się na demonice , zaczął na tyle ruszac łapami że powoli je uwalniał a to nie wróżyło dla demonicznej dobrze , był od niej o wiele cieższy wiec zrzucić z siebie takiego klocka nie bedzie prosto , warknał dając do zrozumienia ze ma uwolnic mu pysk .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 5:59 pm

Bez problemów zrzuciła samca z siebie i mocniej go owinęła łańcuchami. Co on sobie wyobraża? Spanielka nie jest łatwą zdobyczą. Warknęła na psa mówiąc "mój dom i ja tutaj rządzę".
-Zachowuj się jak należy, a może cię uwolnie. - powiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:01 pm

Wiec przestał się szarpać jak mówiła i uspokoił się jego oddech stał się rózwny i spokojny a mięśnie w końcu mogły odpocząć . Nie wiedział co suczka dalej planuje z nim zrobic bo zbyt dużo nie mówiła jedyne co zrobił to zagłębił się bardzo w jej oczach jak by chciał dotrzeć aż do jej duszy .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:11 pm

-A teraz powiedz dlaczego ci na mnie tak zależy? - spytała samca i podszedł do niego. Wbiła swoje sieczeka w jego tylną łapę, że krew poleciała. Zobaczymy czy nadal będzie kochał demonicę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:21 pm

Udało mu się zrzucić łańcuch z pyska i wziął głęboki oddech
- Rozumiesz ze istnieje cos takiego jak przeznaczenie , ze kazdy jest komuś pisany i predzej czy później te osoby muszą się spotkać . A w ogole jest bardzo ładka i mimo wrednego charakterku masz w sobie coś , co nie pozwala mi oderwac od ciebie oczu
Powiedział zerkajać na zranioną łapę
- Nie musisz byc zawsze zła i wredna przy mnie mozesz byc tym kim masz ochotę
Dodał po chwili
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:38 pm

- Wystawiłeś mnie na pośmiewisko, jesteś samotnikiem, a ja demonem. - odpowiedziała spoglądając, a wręcz patrząc surowo na samca.
- Gdyby nie ja ta biała by się rozszarpała. - dodała. Ścisnęła łańcuchy mocniej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:42 pm

- Wiem o tym doskonale lecz jednak musiało ci się coś we mnie spodobać że mnie obroniłaś , napewno nie zrobila byś tego sama od siebie . I bardzo doceniam twój gest urocza spanielko
Powiedział po czym delikatnie przerarł ogonem o jej bok majac nadzieje że suczka w końcu zacznie się łamać i że wreszcie mu zaufa i odpowie na jego miłe zaczepki
- A teraz możesz już puścić łańcuchy nie ucieknę nigdzie bez ciebie
Powiedział spokojnie i z opanowaniem w głosie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:46 pm

-Jakoś ci nie ufa. Zresztą możesz udawać, że kochasz, a tak naprawdę chcesz wykorzystać. - warknęła do niego gryząc mu lekko kark. Miała ochotę go wykończyć, ale nie dokońca miała warunki. Intruz, który wchodzi dobrowolnie w jamę lwa jest genialny. Spanielka uwielbia takie sytuacje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 6:53 pm

Nie szarpał się
- Jeżeli czujesz że kłamię to zabij mnie a jeżeli serce cię zablokuje to wiedz że mówię szczerze i otwarcie , nie zawiedziesz się jeżeli mi zaufasz i w końcu pozwolisz do siebie zbliżyć . Obiecujesz ze nie zawiedziesz się na mnie i na moich czynach
Powiedział po czym swoją łapę postawił na jej delikatnie by następnie ogonem obcierać jej bok , juz czas by suczka w koncu zrozumiała że ma czyste intecje i nie planuje jej oszukać .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:09 pm

- Jesteś głupcem wchodzą na tereny jakiegoś stada i co myślałeś, że ujdzie ci to na sucho? Źle ci się wydaje. - warknęła do niego. Nie przepadała za samcami, którzy nie sa w stadzie demonów. Woli, którzy należą.
-Gdybyś był jednym znas to inaczej byśmy może gadali, ale już za późno. - dodała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:15 pm

Spojrzał na nią i pokręcił głową
- A wiec co planujesz ze mną zrobić powiedz mi jasno
Powiedział dalej spokojnym tonem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:44 pm

-Mam kilka pomysłów.- odpowiedziała psówi, który był nazbyt ciekawski, a to kiedyś go zgubi. Uśmiechnęła się złowrogo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:50 pm

Wyrwał się z łańcuchów i stanął przed nią, był o wiele większy niz ona no i nie czuł też strachu przed nią
- Wiec jeżeli wolisz mnie atakowac niz bliżej poznać zejdź mi z drogi , opuszczę to miejsce w trybie natychmiastowym , mam nadzieje ze rozumisz za długo byłem miły za długo miałem nadzieje że demonka ma coś w sobie
Powiedział po czym ruszył wolno do przodu , suczka nie mogła mieć pewności jakie umiejętności pies posiada . Był od niej starszy i bardziej doswiadczony w koncu nieraz musiał stawiac czoła silniejszym niż ona .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:54 pm

Zarzuciła kolejną partię łańcuchów i na jego pysk założyła kaganiec.
-Masz szczęście, że cię nie uśmierciłam, ani nie jestem jak inne demony, bo wtedy byś zdechł za watargnięcie do paszczy lwa. - warknęła nie znosząc sprzeciwów, ani, że ktoś jest silniejszy od demona. Pozory bywają mylne. Spanielka nie ufała nikomu.
- Zresztą ja mam swoje osobiste powody, żeby nie ufac nikomu, a nawet swoim. - dodała trzymając go bardzo mocno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 7:57 pm

Nim ta zdąrzyła zarzucić na niego łańcuch odskoczył od niego by następnie warknąć
- Nie chciałaś ze mną rozmawiać więc na tym kończymy rozmowę i znajomość i mam nadzieje że to rozumisz
Warknął po czym przeszedł obok niej i stanał w progu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 8:05 pm

Stanęła mu na drodzę i niemal siłą popchnęła do ściany jakby jej na nim zależało nie za wszelką cenę, nawet jego zdrowiem lub życiem nie chciała dać mu odejść. Nie odzywała się. Tak naprawdę trzymała go tylko dla siebie. Nikogo innego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Lis 18, 2014 8:07 pm

Warknął i usiadł
- Wiec powiesz mi w końcu prawdę czy mam opuścić to miejsce
Powiedział podniesionym tonem głosu
- No słucham cię uważnie albo mówisz prawdę dlaczego nie chcesz mnie wypuścić albo wychodzę
Wrzasnął
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   

Powrót do góry Go down

Pałac Elilith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next