IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pałac Elilith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Bestia
Dorosły pies

Female Liczba postów : 109

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Sob Lis 29, 2014 10:59 pm

-Dobrze się spisałaś Elilith. Może zostawie was teraz samych abyś mogła odpocząć i zająć się dziećmi. Są śliczne.
Powiedziała uśmiechając się. Może ona jeszcze kiedyś znowu będzie miała dzieci? Patrzyła przez chwilę na rodzinkę po czym wyszła do drugiego pomieszczenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

Female Liczba postów : 160

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Sob Lis 29, 2014 11:05 pm

-Jak chcesz. - powiedziała do suczki, która już udała się do innej komnaty. Spanielka zajęła się karmieniem potomstwa. Uśmiechnęła się. Jednak może okaże chociaż odrobinę miłości? Życie, które siedziało w jej łonie, a nawet pod sercem niemalże, które będzie kochało matkę. Piękny widok.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bestia
Dorosły pies

Female Liczba postów : 109

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Nie Lis 30, 2014 4:12 pm

Wyszła cicho.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

Female Liczba postów : 70

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Czw Gru 04, 2014 7:10 pm

Dawno nie widziała nikogo ze Sfory Demonów, więc postanowiła się przejść po komnatach, ażeby kogoś w końcu spotkać. Kilka komnat było, niestety, pustych, ale w końcu uśmiechnęło się do niej szczęście; stanęła przed drzwiami do komnaty Elilith. Coś jej jednak nie pasowało. W powietrzu unosił się mleczny zapach.. Weszła spokojnie do środka.
- Ave, Elith. - Przywitała się Biała. Podeszła nieco bliżej, przekrzywiając lekko głowę.
- Małe Demony? Jak nazwiesz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Czw Gru 04, 2014 7:16 pm

Słysząc czyjeść kroki miała zamiar wstać, aby ochronić swe młode. Czując zapach kogoś z demonów rozluźniła się.
-Witaj - powiedziała spokojnie do przybyłej, która zaciekawiła się szczeniętami.
-Jeszcze nie wiem jak je nazwę. - odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Czw Gru 04, 2014 10:35 pm

- Właściwie, wszystko jedno, jak je nazwiesz. Ważniejsze, jak je wychowasz. Wierzę, że dobrze. I myślę, że jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy, to wszyscy członkowie stada Ci pomogą. - Powiedziała spokojnie, przysiadając. No cóż.. Różnie z Feindchaft było. Czasem lubiła szczenięta, a czasem ich nie znosiła, ale wiedziała, że w tym momencie są na wagę złota: oznaczały, że stado w jakiś sposób się rozwija. Żałowała trochę, że Nimhar i ona nie mają dzieci, ale wiedziała, że mają na to jeszcze czas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Czw Gru 04, 2014 10:47 pm

-Przede wszystkim musze wymyślić imiona dla malców, a nawet kilka mi przychodzi do łba, ale to musimy z partnerem przedyskutować. - powiedziała do suczki. Jednakże pies śpi najlepsze. Sama sobie poradzi z wychowaniem młodych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 1:31 pm

Miała dziwne wrażenie, jakby Elith w pewien sposób odcinała się od stada. Okej, jasne i zrozumiałe, że Feindschaft nie sprawia raczej przyjemnego wrażenia, ale akurat wobec niej się starała. W zasadzie wobec wszystkich ze stada. Może dlatego, że chciała dobrze się wśród nich czuć? Może dlatego, że chciała, żeby stado było kiedyś potężne? Zdecydowanie nie rozumiała zachowania czarnej suczki, ale nie zamierzała tego komentować, przynajmniej nie na głos. Bo pomyśleć sobie może przecież o czym chce, prawda?
- Oby wyrosły na silne i mądre psy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 3:20 pm

-Mam nadzieję, że okażą się wspaniałymi członkami stada.[/b] - powiedziała spokojnie do suczki. Spanielka wstała na łapy i udała się po resztę zwierzęt, która przyniosła leśna. Zjadła resztki. Oblizała pysk. Wyciągnęła zakrwawiony koc i wyrzuciła z komntaty. Wyjęła czystrzy i ciepły. Położyła na ziemi. Wzięła swoje pociechy i okryła drugim, aby im było ciepło, bo spały.
-Może teraz wydawać się wszystkim, że w pewnym stopnoiu unikam was albo stada, ale muszę pilnować szczeniąt. - dodała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 4:16 pm

- To zrozumiałe, że zajmujesz się młodymi. Ale myślę, że wszyscy by się ucieszyli, gdybyś przyprowadziła je do sali wspólnej, kiedy będą już umiały chodzić. Na pewno wszyscy chętnie je poznają. - Rzuciła spokojnie.
- Nic Ci tutaj nie brakuje? Może potrzebujesz, żeby Ci przynieść wody lub żeby zapolować dla Ciebie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 4:59 pm

-Wątpię, aby wszyscy chcieli je poznać, bo niektórzy mogą nie akceptować związku ze samotnikiem, który wszedł w paszczę lwa. Widać po niektórych, że najchętniej by go zabili. - powiedziała spokojnie do suczki. Co jakiś czas spoglądała na młode. Były piękne, ale uczucia Eli są mieszane.
-Jeśli można poprosić o jakieś mięso i wodę. - powiedziała. Gdy ona będzie kiedykolwiek w podobnej sytuacji to spanielka odwdzięczy się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 5:06 pm

Spojrzała odruchowo na białego samca.
- Przyznam, że mi osobiście on działał na nerwy, ale nie poznałam go na tyle, by od razu ocenić. Zirytowało mnie trochę to, że tak pewnie się u nas czuł, ale nie z jego winy, a z naszej własnej. Co z nas za demony, skoro wpuszczamy obcych na nasze tereny..? Jak każdy ciekawy, on miał prawo przyjść. Tylko my musimy się zastanowić, czy dobrze, że wpuściliśmy. Widząc po Tobie, dobrze. Gdyby któremuś z nas zrobił krzywdę, byłoby mniej przyjemnie. - Powiedziała powoli.
- Mięso i woda. Dobrze. Jakieś preferencje co do rodzaju mięsa? Jeśli tylko dasz mi odrobinę czasu, mogę upolować Ci to, co tylko sobie zażyczysz, pod warunkiem, że nie będzie to większy ode mnie niedźwiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 5:15 pm

-A ja przynam otwarcie, że on dołączy do naszego stada, bo i tak nie ma innego wyjścia. Z dwóch powodów. - dodała do samicy nadal spoglądając na młode. Trochę obawiała się, jak zareagują pozostali u demonów, bo nie wszyscy tego samonika akceptują.
-Cokolwiek wpadnie ci pod łapy zadowoli mnie. - odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 5:28 pm

Uniosła kąciki pyska w delikatnym uśmiechu, szczerym, co często się nie zdarzało.
- I to rozumiem. No, żeby już nie przedłużać.. Pójdę. Pewnie jesteś dosyć głodna. - Wstała i podążyła do wyjścia z komnaty. Chwilę później wyszła również z zamku.
[zt]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 5:35 pm

Poszła zobaczyć co partnera, który od bóg wie ile czasu śpi i nie zmienił pozycji. Obserwie mu się za to tego może być pewien. Czekała, aż suczka powróci. A ona sama poszła do szczeniąt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 6:12 pm

Niosąc na grzbiecie młodą sarnę, szła przez korytarze. Po drodze zabrała także sporą miskę z chłodną wodą i w końcu stanęła przed drzwiami komnaty Elilith. Poczekała, aż wrota się otworzą i weszła do środka. Postawiła przed suczką miskę, a obok miski zrzuciła z grzbietu zdobycz.
- Proszę bardzo. Udało się znaleźć młodą sarenkę, więc mięso powinno być dość smaczne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 6:34 pm

-Dziękuję. - rzekła i w tym momencie mała samiczka zaczęła się ruszać i pieszeć, a nawet próbowała czołgać się do białej suczki najwidoczniej zaciekawiona zapachem, a samczyk spał. Oby nie miał tego po ojcu. Spanielka wzięła oba szczeniaki i położyła obok białej, aby mogła lepiej je zobaczyć.
-Czyż na swój sposób nie są piękne? - dodała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 7:38 pm

Przyjrzała się szczeniętom. Kiedy Elilith położyła je przy niej, przysunęła je bliżej siebie, ażeby je ogrzać - zdawała sobie sprawę z tego, że tak drobne ciałka szybko się wyziębiają.
- W jakiś sposób owszem, są piękne. Jak wszystkie młode. Gorzej, jak dorastają i zaczynają się zachowywać dokładnie tak, jakbyśmy nie chcieli. Wtedy przestają być piękne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 8:13 pm

-Na obecną chwilę cieszmy się, że pojawiły się pierwsze szczenięta w naszym stadzie. - powiedziała uśmiechając się ledwo, gdy towarzyszka je ogrzewała. Sama teraz zaczęła jeść upolowane zwierzę, a potem napiła się wody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 9:08 pm

- Przyznam, że chciałabym, aby kolejne się pojawiły, ale niestety.. Nimhar musiał na jakiś czas opuścić te ziemie, musiał załatwić coś w miejscu, w którym mieszkaliśmy ostatnio. - Mruknęła cicho, przyglądając się dzieciom Elith.
- No, ale. Kiedyś i na nasze nadejdzie czas. Będziesz mogła mi wtedy udzielić porad rodzicielskich.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 9:15 pm

- A nawet w jakiś sposób pokazać wdzięczność. - dodała z lekkim uśmiechem nadal obserwując maluchy. W tym momencie czuły ciepło.
-Wiesz mi maluchy to skarb rodziców, a także przyszłość stada. Również więcej trzeba przebywać w swoim domu. - odparła. Poprawiła leżące koce.
-Suczka i pies. - ujawniła płeć malców, ale imion jeszcze nie mają.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 9:45 pm

- Wdzięczność? Jesteśmy przecież z jednego stada. Jak nie będziemy sobie jako stado pomagać, to właśnie nie będziemy stadem. Stado to z założenia grupa tych, którzy wzajemnie dbają o siebie. Powinniśmy być wszyscy rodziną. Prawda, nie ma u nas raczej miejsca na przesłodzone gesty. Będziemy się w stadzie wszyscy jeszcze niejeden raz kłócić, to na pewno. Ale.. Gdyby ktoś zaatakował tego członka stada, z którym byłabym w największym konflikcie, rzuciłabym się, żeby bronić członka stada. Bo jesteśmy stadem właśnie. - Wyjaśniła swój punkt widzenia, swoje spojrzenie na stado.
- A jak się ich ojciec miewa..? Wszystko u niego w porządku? Dawno nie widziałam go nieśpiącego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pią Gru 05, 2014 9:55 pm

-Zapewnie dobrze, ale jak tylko wstanie to on będzie pilnował maluchów, a ja wypoczywała. - spojrzała na śpiącego ojca szczeniąt. Nadal myślała nad dobrymi imionami dla malców.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Feindschaft
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pon Gru 08, 2014 10:17 pm

- No cóż.. Może to natura nas, samice, stworzyła do opieki nad dziećmi, ale myślę, że facet też czasem powinien się nimi zająć. Musimy mieć czas na drobne przyjemności, na zadbanie o siebie.. Na sen i odpoczynek. - Stwierdziła powoli.
- Ale nie myślmy już o tym. Masz jakieś pomysły na imiona dla szczeniąt? Jasne, że ostateczną decyzję o nich podejmiesz razem z partnerem, ale ja też bardzo chętnie usłyszę, co wymyśliłaś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Pon Gru 08, 2014 10:54 pm

-Na aktualną chwilę czekam na partnera, a wtedy zadecydujemy. Jeśli masz własne sugestie również wezmę pod uwagę. - po tym słowach usłyszała piszczenie malców, które chciały mleko. Spanielka wzięła dwójke pociech na koc. Okryła je, a sama się położyła. W tym momencie maluchy piły. Jak na takie brzdące to strasznie dużo jedzą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   

Powrót do góry Go down

Pałac Elilith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next