IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Pałac Elilith

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Feindschaft
Dorosły pies

Female Liczba postów : 70

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 5:59 pm

- Wiesz, pomysłów mogę mieć wiele, ale raczej nie będą miały one zbyt przyjemnych znaczeń. Nie wiem, czy wiesz, ale wychowałam się w miejscu, gdzie moje imię oznaczające wrogość jest jednym z najprzyjemniejszych. Również mojej siostry imię ma niezbyt pozytywne znaczenie, ale musisz mi wybaczyć, bo po prostu tego znaczenia nie pamiętam. Hm.. A może Twojemu partnerowi przydałoby się jakoś pomóc obudzić? To trochę niepokojące, że tak długo śpi. - Wymruczała spokojnie, mrużąc lekko bursztynowe oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

Female Liczba postów : 160

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 6:42 pm

-Szczerze powiedziawszy już mnie mało on obchodzi. Najwidoczniej nie dorósł do bycia ojcem. - warknęła myśląc o tym śpiochu. Opanowała emocje, gdy patrzyła jak maluchy kończą jedzenie. Po zakończeniu same usnęły. Eli wstała i okryła je kocem, aby miały ciepło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

Male Liczba postów : 56

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 7:19 pm

Ocknął się i pokręcił głową oszołomiony
- Cholera nigdy wiecej medytacji którą polecił mi ten stary pokręcony medrzec , przecież tej medytacji nie da się przerwać
Powiedział jak by sam do siebie i spojrzał na śpiące szczeniaki i zastygł jak kamień
- Czy to są , jak one tu i w ogóle co sie dzieje ?
Nie wiedział jak to wszystko ogarnąć w swojej głowie wiec po prostu pacnął na dupsko z wielkimi ślepiami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 7:39 pm

Usłyszawszy budzącego się partnera odwróciła gwałtownie wzrok. Nie mogła uwierzyć, ale też była wściekła. Podeszła do niego i walnęła swoim ogonem w jego łeb.
-Za karę. Gdy potrzebowałam pomocy ty spałeć. - warknęła na samca. Fakt była zła, bo jak ona spał to ona mogła stracić dzieci, gdyby nie leśna i ta tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 7:44 pm

- Ale , ale ja nie spałem wpadłem w bardzo głęboką medytacje której kiedys nauczyłem sie od pewnego szalonego medrca nie powiedział że jest to tak długa medytacja
Powiedział po czym zaczął się przyglądać szczeniaka , nie mógł uwiezyc ze juz tutaj są
- Sam jestem na siebie zły i wiem że zawaliłem sprawę
Powiedział spusczając pysk
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 7:56 pm

-To teraz szukaj w swojej łepetynie imiona dla swoich szczeniąt. - odparła uważnym tonem głosu. Przykro, że samica musi słuchać kłótnię, ale trudno się mówi. Majtnęła ogonem obserwując dwójkę pociech. Ponownie opanowała emocje. Nie będzie kłócić się przy dzieciach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 7:59 pm

- Na imiona jest jeszcze czas dajmy im troche podrosnąć , narazie są jeszcze maleńkie
Powiedział przyglądając się dalej pociechą delikatnie szurajac ogonem
- A ty juz sie nie gniewaj no stało się czasu nie mogę cofnąć może tylko zadbać by było lepiej i by tak znow nie było
Dodał po chwili
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 8:06 pm

-Imiona powinno wybierać się tuż po narodzinach młodych. - odparła nieco zirytowana spanielka. Majtnęła ogonem na boki. Pomimo tego cieszyła się, że białas ruszył swój zadek. Nie znosiła siedzenia w jednym miejscu, ale nie ma wyjścia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Meros
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 8:10 pm

Potrał pyskiem o jej ucho w ramach przeprosin , nie chciał by tak to wyszło ale trudo skoro sie stało to się stało . Usiadł koło Eli i zerkał na nią bo jakiś czas ruszajac nosem jej ucho
- No nie gniewaj sie już na mnie , poprawie sie i będe lepszym ojcem
Powiedział packajac bok suczki ogonem , miał nadzieje ze w końcu mu wybaczy takie małe przewinienie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Elilith
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   Wto Gru 09, 2014 9:27 pm

-Postaraj się, bo kiedyś pożałujesz. - odparła poirytowana w kierunku psa. Nie miała ochoty już na kłótnie, ale trzeba było mu przypomnieć kto jest ważniejszy rodzina czy medytacja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pałac Elilith   

Powrót do góry Go down

Pałac Elilith
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6