IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Andromeda

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Andromeda
Dorosły pies

Female Liczba postów : 9

PisanieTemat: Andromeda   Nie Lis 16, 2014 1:31 pm

ANDROMEDA
He used to call me "DN" that stood for deadly nightshade - 'cause I was filled with poison but blessed with beauty and rage.

Wygląd: wychudzona, niewielka jak na swoją rasę, rdzawa istotka o stanowczo nazbyt wyłupiastych i nazbyt kasztanowych ślepkach. Rudość sięga każdej części jej sierści, nie pozwalając na plamy białe, czarne, czy szare. Łapy jej są lekko za długie jak na ciałko, które nosi, jednak to tylko dodaje jej uroku. Uroku... którego Andromedzie zdecydowanie nie brak.
Give me coffee, Utah love - I'm the kind of girl you dream of.

Cechy specjalne: ---

Zdolność mentalna: 1
Zdolność fizyczna: 1
Dziedzina Magii: Jasnowidzenie.
Zaklęcia: Hane - zaklęcie polega na zobaczeniu bliskiej przyszłości delikwenta, który zetknął się z Andromedą - dosłownie, zetknął (dotyk). Wizja nie pokazuje jednak szkopułów - pokazuje głównie zagrożenia czyhające na rozmówcę Ciernistej. [o-o-ograniczcie to jakoś <3]
Alleluia, I wanna take you for all that you got... Alleluia, I'm gonna take them for all that they got.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Levi
Pomiot Ciernia

Male Liczba postów : 229

PisanieTemat: Re: Andromeda   Nie Lis 16, 2014 1:53 pm

Po pierwsze; jasnowidzenie nie jest zależne od ciebie i jak już cię ktoś dotknie to od razu jesteś w stanie zobaczyć jakąś tam cząstkę przyszłości tej osoby, ale... gdy ta osoba dotknie cię drugi raz, zostaje jakby wyłączona z całego procesu na okres miesiąca (długość czasu w sumie do dyskusji); chodzi mi głównie oto, aby w życiu każdej osoby coś zdążyło się zmienić na tyle, abyś miała jakiekolwiek podstawy do widzenia czegoś innego. Mam nadzieje, że zrozumiałaś |D

po drugie; od razu po jasnowidzeniu dostajesz silnej migreny, ponieważ tego typu doświadczenie jest czymś wymagającym dla twojego umysłu i zwyczajnie musisz odpocząć.

po trzecie; między jednym, a drugim jasnowidzeniem musi minąć ok. 10 postów (twoich oczywiście), abyś mogła skorzystać ze swojego daru ponownie.

i to tyle c:

Theme | Voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andromeda
Dorosły pies

Female Liczba postów : 9

PisanieTemat: Re: Andromeda   Nie Lis 16, 2014 4:16 pm

nie za dużo tych ograniczeń?
1 - jak najbardziej ok.
2 - również ok.

odnośnie trójki - skoro i tak dostaje migren itp, chyba nie trzeba już ograniczać tego do dziesięciu postów? naprawdę, ostatnie czego chcę, to zrobić z moich postaci superbohaterów, a Andromedy tym bardziej... więc postulowałabym (jeju już nie przesadzaj z tymi trudnymi słowami) o usunięcie trójki c:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Levi
Pomiot Ciernia

Male Liczba postów : 229

PisanieTemat: Re: Andromeda   Nie Lis 16, 2014 4:38 pm

Wiesz, ja też biorę pod uwagę skutki...uboczne? Tak to chyba można nazwać, które nie do końca są ograniczeniem, a po prostu wpływają negatywnie na twoją postać. Taki rodzaj urozmaicenia, coby nie było, że są tylko dobre strony tego, że masz moc.

Ale przy trójce może faktycznie nie ma co się tak upierać, bo właściwie sama byłam dość sceptyczna co do tego. Niech będzie tylko punk 1 i 2 c:

Theme | Voice
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Andromeda   

Powrót do góry Go down

Andromeda
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Andromeda Tonks