IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Słowem wstępu ...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Steele
Dorosły pies

Male Liczba postów : 21

PisanieTemat: Słowem wstępu ...    Nie Lis 23, 2014 4:41 pm

OHAYOU MINNA!

Oszczędzę wam tryliona zasad oraz męczącego formularzu, jedynie co chcę zaznaczyć to; jeśli podane przez was zdjęcia, nie będą mi pasować mogę je zmienić bez powiadomienia was o tym (dlatego też wolę jak dajecie mi wolną rękę i pozwalacie samej wyszukać xd). A także wykonuje zestawy pod swój, że tak powiem gust, możecie mi napisać jaki mniej więcej chcecie efekt zobaczyć, ale czy mi wyjdzie jak chcecie to nie obiecuję. Co prawda obrabianie gifów też mi jakoś wychodzi, ale ostatnio mój phostoshop szwankuje i nie chce z nimi współpracować to też od razu mówię, że żadnych gifów nie wykonuje.

No to tyle xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

Male Liczba postów : 61

PisanieTemat: Re: Słowem wstępu ...    Nie Lis 23, 2014 10:28 pm

To ja poproszę zestawik dla mnie. Rasa Toller. Tak jak napisane wyżej, chcesz wolną rękę co do szukania zdjęć, wiec ci ją daje. Mam jedynie prośbę, by szczeniak nie był za mały, ani za duży, taki pośredni. Napisy to na avku Tsaheylu, a na logo może być napis Więź i może jakiś cytat z tym związany (aktualnie nie posiadam owego) i to chyba tyle, dam Ci się wykazać w 100% ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelie
Dorosły pies

Female Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: Słowem wstępu ...    Sro Lis 26, 2014 8:56 pm

Też się zgłaszam po zestaw, tylko że upatrzyłam sobie galerię [wow szok, zawsze mówię żeby mi szukano XD] o tą. idk, mam nadzieje, że nie jest najgorsza. W sumie chyba brak jakiś wymagań większych, żeby tylko logo i av nie było z tego samego zdjęcia i żeby nie wciskać imienia gdzieś na zestawie ew. jakiś fragment piosenki "Would you still be there" - Of Mice & Men.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Endorfina
Dorosły pies

Female Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Słowem wstępu ...    Czw Lis 27, 2014 9:13 pm

To ja również poproszę zestaw. Galerii niestety nie mam, ale rasa psa to NOVA SCOTIA DUCK TOLLING RETRIEVER. Co do reszty to w sumie daje Ci wolną rękę, po prostu nie wiem co do danego zdjęcia będzie pasować, raczej Ty się na tym znasz D: Na avatarze napis "Endorfina.", "Endorfinka." lub "E." zależy jak będzie pasować, a na logu to samo, lecz może być też dopisek "Forget about tomorrow, tomorrow is today". Z góry dziękuję D:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cormercal
Dorosły pies

Male Liczba postów : 19

PisanieTemat: Re: Słowem wstępu ...    Czw Lis 27, 2014 11:39 pm

A czy coś dla mnie by się znalazło? Mój styl chyba oczywisty? ; )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Słowem wstępu ...    

Powrót do góry Go down

Słowem wstępu ...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sala segregacji
» Moim słowem jest mój miecz