IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Rajski Kocioł

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Odam
Administrator

Male Liczba postów : 193

PisanieTemat: Rajski Kocioł   Pon Lis 10, 2014 9:06 pm

Niewielka kotlina pośrodku niczego. Jej położenie sprawia, że miejsce te codziennie zalewają gęste mgły. Biała chmura i krople rosy migocą w świetle wschodzącego słońca niczym gwiazdy oznajmiając nadejście nowego dnia. Zamieszkujące ten teren zwierzęta są niezwykle barwne, zwłaszcza ptactwo, którego pióra mają wszystkie kolory tęczy. Iście rajski krajobraz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

Male Liczba postów : 121

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Sro Lis 12, 2014 7:12 pm

Skakał z miejsca na miejsce, sunąc w dół po lawinie drobnych kamyczków. Nie obyło się bez pokracznego potknięcia, które sfinalizował upadek w oczko wodne powstałe ze strumyka spływającego po zboczu kotliny.
No nie, zawsze musi wyjść na durnia.
Rozejrzał się.
-Dobrze, że nikt nie widział.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Sro Lis 12, 2014 7:25 pm

Temperatura zaczęła spadać, a dolina powoli zaczęła napełniać się mgłą. Teraz było już pewne, że nie odkryje całej wspaniałości tego miejsca, jakie podobno prezentuje ono za dnia. Też sobie wybrał porą na spacerki... Zrezygnowany pomyślał, że od dwóch dni nic nie jadł. Ta myśl zaczęła mu dosłownie wiercić dziurę w brzuchu i przyklejać żołądek do kręgosłupa. Może jakaś inna sierota z gatunku saren zatoczy się jak on i wpadnie do kotliny? Podniósł łeb w górę w błagalnym geście. Cóż, nie ma tak łatwo. Nadzieja matką głupich, jak to mówię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Sro Lis 12, 2014 7:52 pm

Węsząc z nosem przytkniętym do ziemi odnalazł jakieś stare, rozgniłe gnaty - porwał jeden z nich jakby to była zdobycz stulecia i ulotnił się. Nic tu po nim.

z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

Female Liczba postów : 182

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 7:54 pm

Mało widoczna, krucha istota jaką była Szepcząca, przedzierająca się przez mleczne mgły tego ternu, szukając czegoś interesującego, by zabić nudę. Stawiając tak łapa, za łapą szła przed siebie rozglądając swoje malutkie patrzałki za czymś, co mogłoby przyciągnąć jej uwagę. W okół była cisza i pustka, dosyć straszne miejsce i późna pora jak na wizytę szczeniaka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:04 pm

Przybiegł znów w tę przeklętą kotlinę. Nie będzie ukrywał, że śledził jedyny poruszający się na horyzoncie obiekt. Głód teraz sam pociągał za sznurki jego łap, miotając nim po krainie w poszukiwaniu obiadu. Skrył się w zaroślach i czekał. Może akurat mu się poszczęści i to właśnie dziś kiszki przestaną grać marsza?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:10 pm

Usłyszała szelest gdzieś za sobą, w zaroślach. Zmarszczyła swoje blade brewki, a ślepia wytrzeszczyła w stronę podejrzanych hałasów. Zbliżyła się w stronę wypatrywanego obiektu, nie tracąc czujność ani na chwilkę przy tym. Wieczór nie był najcieplejszy, więc co chwila miotało małym ciałkiem Szepczącej z zimna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night Stalker
Dorosły pies

Male Liczba postów : 33

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:15 pm

Tą piękną krainę nawiedził on, no własnie kto? Biel, a może żółć jego kłów widoczna była. Cóż się dziwić to jego wizytówka.
-Ichaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!
Krzyknął tylko, ale czemu on krzyczy? Dlaczego biega jak nienormalny? Oto właśnie jest zagadka wilczego świata.
-Ha! Nie zjesz mnie ty ty ruda jedna!
Nagle koło szczeniaka przeleciało coś, to coś było, dla szczeniaka mogło to być wielkie. Jednak to był tylko night który się teraz chował za nią.
-Obroń mnie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:18 pm

Mój borze, co to za stwór w biało-czarne ciapki? Czyżby krowa? Tylko jakaś mała. Cielak! Na litość boską, ale mu się dzisiaj poszczęściło! Nie myśląc wiele, runął z arsenałem kłów i pazurów do ataku.
Nawet nie szturchnął małego szczenięcia, gdyż w pół skoku zorientował się, że wcale a wcale nie ma do czynienia z bydłem. Przeleciał nad Szepczącą jak jaki nietopetrz i niezdarnie wylądował na powykręcanych łapach.
-Co ty tu robisz, taka sama? O tej porze? - zapytał się troskliwie, kiedy już doliczył się wszystkich swoich kończyn.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:22 pm

Podskoczyła przestraszona pędem wiatru który niemal ją przewrócił. Pies którego nie zarejestrowała swoimi ślepiami stał za nią, a w jej głowie narodziła się myśl "Odwrócić się?". Pytanie które rozbrzmiało w jej głowie, nie mogło dać jej spokoju. W kilka sekund obróciła swój drobny tułów w stronę czarnej postaci. Nagle jakieś cielsko runęło obok niej na glebe. "Czyżby to ten z krzaków?". Spłoszyła się szybko obecnością dwóch nie znanych jej postaci. Sierść na grzbiecie Szepczącej zjeżyła się delikatnie.
Zakryła łapkami oczy kładąc się na ziemi. To był rodzaj zabawy? Nie, chyba nie.
-Nie jedzcie mnie proszę.
Szepnęła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:27 pm

-Nie zjem cię!-ochoczo potwierdził. Następnie żywo zainteresował się czarnym ktosiem, który cyrkował nie mniej niż Vertumnus. Kto by pomyślał!
-A Ty to ...? - spytał bez kozery czarnego psowatego. Już sam nie wiedział, co tu się w ogóle wyprawia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:31 pm

-Nie zjesz? To co robiłeś w tych krzakach?!
Unosząc jedną brew ku gwieździstemu niebu, jakże ciekawskim i donośnym tonem, choć cieniutkim spytała, smutnego z pyska samca.
Kątem ślepia spoglądała na czarnego psa, który chował się za nią, niczym jej rówieśnicy, w grze, w chowanego. Podniosła się na łapy i delikatnie na twardej ziemi, posadziła swój drobny plamkowany tyłeczek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night Stalker
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:34 pm

Podniósł swój łep, patrząc na nią. Tak się stało ze bokser był z lewej strony wilka. a on go przez to nie widział. Spojrzał na małą, i przytulił ją.
-Jaaaaaaaaka słodka mała śnierzynka!!!
Skojarzyło mu się patrząc na nią, i obkręcił się z nią pare razy. Jednak zabawę jego przerwał głos, podniósł uczy.
-AAAAa!!! Znowu mnie przesladują....
Spojrzał po chwili na wielkiego psa, przechylił głowę w bok i kładąc małą na ziemi. Podszedł do psa i złapał jego pysk w łapy i zrobił mu smaila.
-Panie ponurak uśmiech.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:37 pm

-Gwałtu retyyy! - odganiał się od wilka jak od uporczywej muchy.
-Coście się wszyscy uwzięli? - zajęczał. Przecież to nie jego wina, taki się już urodził :< Nie dość, że trapi go wieczny ślinotok, to jeszcze mają go za jakiegoś smutasa. Wyszczerzył kły wywalając przy tym jęzor i parę razy zamaszyście przeciął ogonem powietrze. Spoglądał raz po raz to na szczeniaka, to na wilka. A jednak są w tej krainie jakieś żywe dusze!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:42 pm

Gdy poczuła w końcu grunt pod łapami, mogła się poczuć bardziej bezpiecznie.
Patrząc na poczynania samców, zaśmiała się lekko z ich wybryków. Machnęła raz, czy dwa ogonem i postawiła uszy do pionu, które i tak zaraz opadły bo były dość duże, w proporcji do łba.
Wstała z ziemi i w podskokach przemieściła się w stronę czarnego samca. Odwróciła wzrok w stronę miłego boksera. Posłała mu mały uśmiech, który został przerwany przez łapę wilka, na której to pyskiem zatrzymała się Szepcząca.
-AUA
Osunęła się od razu na ziemię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night Stalker
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:51 pm

Odsunął się, a potem małą pisneła. Jak go nie chcą to nie, a co nie musi ty być. Odszedł kawałek od nich, i z tym swoim głupim wyrazem pyska siedział na ziemi.
-Ruda, oni mnie nie lubią T^T
Zaczął lamentować, wyglądało to komicznie. Zważając na to ze gadał chyba do siebie?
-Masz racje, ja byłem miły noooooo. Ale ten tamten na mnie krzyczy buuuuuuuuu
Znów lament, i schował pysk w łapach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 8:58 pm

Tylko gdy samolot który aktualnie miała w głowie, odpuścił, wstała i otrzepała się z ziemi.
Od razu z uwagą zaczęła wypatrywać czarnego psa który się chyba obraził. Westchnęła i ruszyła w stronę samca. Szeroki uśmiech pojawił się na jej małym dwubarwnym pysku.
Stanęła przed wilkiem, który w porównaniu do niej był niczym płatki śniegu przy górze lodowej. Podniosła wzrok ku licu psa, kierując równocześnie miły uśmiech, który to niosła dla niego. Swoją małą łapką pociągnęła go sierść.
-Nie obrażaj się wilczku.
Powiedziała podnosząc uszy pocieszająco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:14 pm

-Błagam, tylko się nie obrażaj! - stękał trącając nosem czarnego kocmołucha. Co za naród wrażliwy!
-Dziecko straszysz, mnie napastujesz, mogę cię zgłosić do prokuratury. Hm, o ile coś takiego tu istnieje... - zadumał się - Ale spokojnie, dziś tego nie zrobię - wyszczerzył kły radośnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:21 pm

Spojrzała w stronę drugiego samca, gdy ten wypowiadał się w stronę obrażonego.
Słuchała uważnie szybując uszami, po różnych częstotliwościach. Po wszystkim uśmiechnęła się do boksera. Usiadła na czarnej łapie wilka, robiąc sobie z niej fotel, może trochę tyłek jej wystawał, ale za to był puszysty i wygodny. A wygodzie, jak wszyscy wiemy, się nie odmawia.
Podniosła wzrok na brązowookiego.
-A Pan skąd jest, że pan pro... proo..
"Jak to było". Skupiając się nad tym wydusiła z siebie wszystkie zmysły, by skleić to jedno słowo do kupy.
-...prokuraturą grozi?
Kij by to wiedział, co to znaczy.

Ostatnio zmieniony przez Szepcząca dnia Czw Lis 13, 2014 9:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night Stalker
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:22 pm

Spojrzał w ich kierunku, jedno ze ślepi było ślepe, jakby zupełnie go nie było.
-N...naprawdę?
Spojrzał na nich zapłakany, nagle przytulił ich oboje. Z uhahaniem na mordzie.
-Jupi! To się już nie martwie. Czyli mnie lubią, ale za raz.
Spojrzał przerazony gdzies w dal.
-Ona mnie zje nieeeeee!
Jęknął, ruda była gorsza nawet o CBA.
-Nie dajcie mnie zjeść. Weście jego ale śniezynki, siostrzyczki nie oddam.
Tulił małą do sibie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:25 pm

Jednocześnie wybałuszył gały, jęknął i ściśnięty przez samca wydał siebie ostatni dech. Wyglądało to jak pożegnanie z doczesnym światem.
-Jaka ruda, do licha? - Vertumnus albo wyjątkowo nie był w temacie, co nie było żadną nowością, albo kocmołuch miał jakieś majaczenia przed oczami. O co temu świrowi w ogóle chodzi? Dom wariatów.
Nagle w przypływie jakiejś niezrozumiałej empatii pogłaskał go łapą po czole. Biedne dziecko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:29 pm

"Siostrzyczki? Dobrze słyszałam?". Postawiła uszy i czym prędzej przerzuciła swoje satynowe spojrzenie, w stronę wilka.
-Nigdy nie miałam barta, wiesz?
Skierowała ów słowa w jego stronę, a swój tyłek uniosła nad łapę.
-Jaka ruda?! Gdzie?! Ja jej dam!
Krzyknęła wręcz, zeskakując z jego łapy. Swoim szczenięcym, maślanym spojrzeniem zaczęła szukać po linii horyzontu, jak i w czeluści mroku owej postaci. Najeżyła się trochę i przybrała pozycje bojową.
Szepcząca była odważną osóbką, dla niej przygoda była zabawą, choć dostrzegała i w tym powagę. Jak to szczeniak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Night Stalker
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:40 pm

-Kto to ruda?! To wy nie wiecie?
Złapał pysk łapaki w geście zdziwienia, onie jej nie znaja? A moze tylko on ją widzi?
-N..no ona jest taka wielka, i ma takie zęby i zielone wlosy. Ja móie ruda, ale ona mówi marchewa!
Spojrzał na małą i oczko mu zalśiło, czyżby się zakochał? Nie on chyba nie wiedział co to miłość.
-Ja nie mam siostrzyczki, mnie nikt nie kocha! Ruda mówi że jestem nie dobry i temu.
Znów zaczał ryczeć, taki duzy i ryczał. Leżał na ziemi i ryczał, mimo że ślepe oko miał to i je przecierał.
-Buuuuu Nightus chce kogos do tulenia noooooooo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Vertumnus Trevento
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:43 pm

Widząc, że miłość rośnie wokół, czmychnął po cichu z kotliny. Oby to było tylko siostrzano-braterskie uczucie rzeczonych nieletnich, w innym przypadku prokuratura już się tym zajmie!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Szepcząca
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   Czw Lis 13, 2014 9:48 pm

Płacz wilka wytrącił Szepczącą z równowagi. Odwróciła czym prędzej wzrok w stronę samce. Oczy zaszkliły jej się, gdy ten leżał na ziemi i wylewał swoje smutki na glebę.
Weszła na jego grzbiet i jak to mała istota, chcąca pocieszyć nowo poznanego, starszego kolegę, wtuliła się w jego ciemną puchatą sierść.
-Nie płacz wilczku.
Rzekła troskliwym głosikiem w jego stronę.
Jej wzrok w pewnej chwili pomknął za bokserem, lecz bardzo szybko Szepcząca zamknęła swe ślepia, leżąc dalej na czarnym olbrzymie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rajski Kocioł   

Powrót do góry Go down

Rajski Kocioł
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cukiernia w Hogsmeade
» Panny Wandzi przygody nad kociołkiem