IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Mała Wysepka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Y'Nahel
Dorosły pies

Male Liczba postów : 14

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:00 pm

Trudno było określić, kiedy dokładnie Nahel znalazł się przy Death, ale miało to miejsce dość krótko po tym, jak tylko się tu pojawił. Nękające Widmo Pustki, przedzierało się przez duszę i umysł suczki. - Chodź ze mną, śmiertelniku... pokażę Ci Twój koniec. - Wyszeptał tym miażdżącym uszy głosem, oddychając ciężko nad łbem samicy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Death
Dorosły pies

Female Liczba postów : 129

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:06 pm

Zaśmiała się najgłośniej jak potrafiła, nie oszukujmy się czegoś takiego jeszcze nie słyszała. Nawet kawałek jej pyszczka przez chwilę był widoczny zza czarnej pelerynki z kapturem.
- Coś do mnie mówiłeś nieznana mi istoto ? Bo takie słowa jedynie godnie brzmią z moich ust.
Parsknęła doń, odwracając się by nie patrzeć na jego personę, wolała plecami być odwrócona i zachować resztki dobrego smaku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Y'Nahel
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:09 pm

Otaczająca psa aura wzbierała na sile, a gęsta, fioletowa mgła pod jego łapami zaczęła iskrzyć bladymi ognikami. - Jesteśmy ponadczasowi... - Znów ten demoniczny głos. Przednia łapa Nahela uniosła się powolnie, jakby bezwładnie, sięgając w stronę suczki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Death
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:15 pm

Uniosła brew ku górze, zastanawiając sie co sie w koło niej dzieje? Czy to normalne ? Czy w ogóle to możliwe ? Cóż poczekamy zobaczymy, Death i tak dużo w życiu widziała i dużo przeżyła. Miano śmierć nie wywodzi się w końcu znikąd. Walczyła, przeżyła i istnieje, byle moc nie sprawi, że Śmiercionośna padnie. Woli czuć ból, czuć lęk , to on daje jej cholerną siłę, to on pomaga jej dotrwać do kolejnego dnia. Ciągłe regeneracje, ciągłe rany , które tak idealnie zasłania bujna sierść to coś co uwielbia. To czyni Death tak wyjątkową.
- Cóż czynisz ?
Spytała bo cóż innego jej pozostało. Milczeć chyba dłużej nie mogła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Y'Nahel
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:19 pm

Stało się. Siła Pustki ugięła pod suczką łapy, a Nahel sięgnął do jej karku, chwytając ją mocno pazurami. Przygwoździł ją do ziemi, unosząc się nad jej ciałem. Jego wypełnione esencją Pustki oczy, raziły blaskiem oczęta samicy. W głowie Death obijały się słowa i obrazy, których zrozumieć zapewne nie mogła. Jedno z nich było pewne: zapomnienie. Wieczne zapomnienie. To ją spotka, jeśli sprzeciwi się Prorokowi Pustki! I zapewne dobrze to wiedziała, gdy patrzyła na jego pysk. - Zmierzam drogą ku potędze... - Nie lubił długo gadać, jak widać. Uwielbiał chełpić się tym, kim... a raczej, czym się stał. - Żądamy ofiary!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Death
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:23 pm

Czuła ból, podniecało ją to, przyjemne i nieopisywalne uczucie. Zaczęło jej się to podobać, mogła by użyć swojej mocy i po prostu stąd uciec, ale po co ? Skoro tak świetnie się bawiła, mino zaistniałej sytuacji, grymas uśmiecho - podobny nie znikał z jej pyska.
- No co ty nie powiesz ? - lekko drżącym głosem odpowiedziała psu , który to tak przygniatał jej seksowne ciałko. Oh może, ona jest taka sexy, że pierwszy lepszy Alvaro się na nią rzuca ? Kto wie , kto wie...
- I co teraz uczynisz ?
Spytała z narastającym zaciekawieniem .
n
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Y'Nahel
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:28 pm

Drugą z łap Nahel sięgnął do swego pyska, który zakryty miał fioletowym szalem. Zdjął go. Ujrzeć można było, jak z mordy samca cieknie czarna mgła, która powoli opadała na ciałko samicy, a gdy tylko jej dotknęła, parzyła, chociaż nie zostawiała fizycznie śladu. Nahel skrzywił pysk, wyraźnie wkurzony jej zachowaniem. - Ukaż mi miejsce, gdzie skupia się moc... szukam potężnej aury. Jeśli nie... spotkasz się ze swym Przeznaczeniem... - Jego głos wydawał się być wyjątkowo łagodny, jednak to były tylko pozory. Ale słowa, które wypowiedział, dawały Death ultimatum: spełni jego rozkaz, albo będzie cierpieć.

[Nahel użył Widma Pustki]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Death
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 1:43 pm

Ciało niezmiernie ją bolało, zaś dusza pozostawała nieugięta , racją jest to, że jeśli dusza nie upadnie pies silny będzie. Lekki grymas pojawił się na jej pysku, musiało to zaboleć, czyżby i ona nie była na tyle silna by ból fizyczny poszedł w zapomnienie a dusza, której poskromić się nie da była całe życie nieugięta.
- Czyń co czynić masz, czasu dużo zaś nie mam na takie igraszki, zachowania swego nie zmienię a słowa twe działają jak balsam dla mojego ciała, bo im bardziej ty się złościsz tym bardziej moja dusza się raduje .
Odparła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Y'Nahel
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 2:15 pm

Jeśli taka była jej wola, takoż też się stało. Widmo Pustki zalało umysł samicy różnorakimi wizjami jej końca, które siłą swą odbierały powoli jej życie. Nahel wisiał tak nad nią, obserwując jej reakcje. - Kto się złości, moja droga? Wypowiedzieliśmy żądanie... nie spełniasz go, więc giń. - Odparł spokojnie.

[Death -5 hp]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jaqen H'ghar
Administrator

Male Liczba postów : 189

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 3:03 pm

Y'Nahel, mimo moich ostrzeżeń nie dostosowałeś się do tego co napisałem wczoraj. Twoja postać nie może lewitować, nie ma tego zawartego w KP. Otrzymujesz ostrzeżenie, które będzie wpisane w Twoją reputację. 3 ostrzeżenia = ban.

Administracja forum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Odam
Administrator

Male Liczba postów : 193

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 4:57 pm

Uśmiechnął się szeroko, po czym parsknął śmiechem niemal zabijając nim swoją rozmówczynię.
- Skoro jest taki jak my, to my wszyscy jesteśmy bogami.
Stwierdził zwięźle po czym ukłonił się nisko swojej rozmówczyni. Chwilę milczał i dał nogę z tej jakże uroczej wysepki.
[z/t]

Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 6:10 pm

Oslabiona delikatnie i sponiewierana wstała po czym wyszła z tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ezra
Dorosły pies

Female Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Pią Lis 21, 2014 7:11 pm

- Bardzo podoba mi się ta perspektywa - odparła, ignorując jego śmiech.
Dziwna reakcja, naprawdę. W końcu kto nie chciałby być bogiem?
Leniwie poczłapała na dalszy podbój krainy.

zt.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

Male Liczba postów : 61

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 11:58 am

Przybył, wolnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

Female Liczba postów : 29

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 12:05 pm

Chlupot wody, tupot i nagłe zderzenie. Rudzielec pewnie nie spodziewał się tego, iż idąc na spokojny spacer zostanie wręcz staranowany.
- Te, te, te.
Jakiś tam nieco niezadowolony głosik się ozwał. Na podłożu leżała czekoladowa sunia. Po zderzeniu wylądowała na plecach pyskiem skierowanym w stronę nieznajomego. Rozchyliła powieki i wgapiła się w poszkodowanego.
- Haha. Przepraszam. Coś często się wywracam lub wpadam na kogoś.
Stwierdziła szczerząc się koślawo. Szybkim ruchem przewróciła się na brzuch, po czym wstała. Uszy ponownie przysłoniły jej widok, ale wystarczyło kilkakrotne trzepniecie czerepem i te spoczęły po bokach jej łba. Podeszła do samczyka i podała mu łapę wykazując chęć pomocy przy wstawaniu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 12:17 pm

A cóż to? Wylądował nagle na ziemi, oszołomiony stratowaniem przez przybyłą. Świat kręcił się wokół niego, w miejscu został tylko nieboskłon. Lu wywalił zeza, nie wiedział co się dzieje.
Z biegiem czasu, gdy tylko sytuacja została opanowana przez wodnego. Ten pierwsze co zobaczył, to niewielką, drobną łapkę wyciągniętą przed jego pysk. Co?
Nie wiedział jeszcze dokładnie co się stało, ani co się dzieje, dopiero po chwili zlustrował oblicze szczeniaka, który oferował jemu pomoc, by podnieść się na cztery łapy.
Złapał się zatem kończyny ów pomocnika, który też był przyczyną jego zderzenia z glebą.
-Undae.
Przywitał się na początek, otrzepując swoje niewielkie ciało z piachu. Tuż potem, swoim spojrzeniem objął brązowawą, jak się okazało, rówieśniczkę i posłał jej mały uśmiech.
- Spokojnie, nic się nie stało wielkiego, każdemu się zdarzy.
Rzekł pociesznie. Przecież nie powie jej, że -Co to ma być, mogłaś uważać, chcesz mnie zabić? Zachował to w myślach, siadając na piaszczystym podłożu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 12:50 pm

Kiedy młody się ocknął z lekkiego oszołomienia i podał łapę to ta pociągnęła, żeby ten się nie wysilał. W końcu przez nią zaliczył zderzenie z ziemią. Lekko trzepnęła cienkim ogonem i cofnęła się o kilka kroków, żeby dać trochę przestrzeni osobistej rudzielcowi. Dopiero się poznali, więc stanie przy zbyt małym dystansie może być nie komfortowe. Szczerze to Ten to nie przeszkadzało. Jednak nie wiadomo co z rozmówcą. Lepiej na dzień dobry nie przesadzać.
Młodą zadowolił fakt, iż uzyskała w odzewie uśmiech. Już teraz liczyła na świetną rozmowę. W końcu z rówieśnikiem, który może mieć podobny charakter można odnaleźć mnóstwo wspólnych tematów.
- Mi się to zdarza za często. To pewnie przez uszy.
Zagabnęła, po czym usiadła i trzepnęłam łbem w tył, a wpół klapnięte uszy podskoczyły i ciężko opadły. Prawe przysłoniło lekko oko, więc Tensai poprawiła niedogodność przednią łapą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:02 pm

Zmarszczył brwi widząc jak się oddala.
-Ale ja nie gryzę.
Mruknął przesuwając rdzawy ogon po podłożu.
Chyba, że ona sama nie chciała trzymać bliskiej odległości, wiec i on sam nie będzie naciskał. Pozostało mu jedynie patrzeć i dalej się dziwić i marszczyć, z kolei tym razem, była to reakcja na jej wypowiedź.
-Uszy? Co ty od nich chcesz?
Spytał przechylając swój łeb w jedna ze stron, przemieniając wyraz miny w grymas zdziwienia. Uszy jak uszy, duże czy małe, przecież ma je okey. Zamyślił się mrużąc ślepia, starając się wypatrzeć pewną niedogodność w ich wyglądzie. Dobra może są duże, ale wcale tego nie widać. Myślał tak, jakby chciał samego siebie oszukać. Wszystko jednak zmieniało postać rzeczy, gdyż rozmówczyni była szczeniakiem, miała prawo mieć cos nieproporcjonalnego do reszty ciała, kiedyś to się zmieni i wyrówna, jak dorośnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:10 pm

O! No proszę. Wpadła na rozmówce, któremu nie przeszkadza bliski kontakt. Końcówka ogona kilkukrotnie uniosła się i opadła z lekkim odgłosem uderzania.
- Mówiono mi, że jestem niekulturalna ignorując cudzą przestrzeń, więc się staram jej nie naruszać.
Odparła przypominając sobie kwestie dorosłych. Ci dorośli. Chyba zapomnieli jak to jest być dzieckiem, które nie ma jeszcze wpojone zasad tej całej kultury.
- Są za duże i mi wiecznie przeszkadzają. Czasami myślę, że one żyją.
Stwierdziła w żarcie. Uszy to jedyna część ciała, którą z trudem kontrolowała, a czasem to nawet w ogóle i musi wtedy ingerować przykładowo łapą lub potrzepać odpowiednio łbem. Gdyby to była grzywka to wystarczyłoby podciąć czy coś innego. Uszów sobie nie skróci, o nie. To będzie boleć i pewnie wyrośnie na brzydkie dziwadło, którym już jest. Wszystko przez uszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:20 pm

Wstał zatem i przysiadł się bliżej uszatej samicy.
-Żadna mi kultura, w mojej przestrzeni możesz się znajdować i ty.
Rzekł szczerząc do niej swoje małe, białe kiełki. Swoja małą puchatą kitką zaszurał kilkakrotnie po ziemi, a ślepiami ponownie zmierzył jej uszyska. No nie, przez te jej uszy, jest ode mnie wyższa. Zmarszczył brwi. Znowu jestem najgorszy. Westchnął.
-Hmm, przez nie jesteś ode mnie wyższa.
Burknął zakładając łapę na łapę, w geście zdumienia, a raczej upokorzenia, że był od niej niższy.
Wypuścił z szelestem, powietrze z płuc, nabierając nowy haust świeżego powietrza. Obejrzał się wokół, lustrując ślepiami otaczający ich krajobraz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:32 pm

Zero negatywnej reakcji, gdy ten się przysiadł bliżej. Pewnie jest jeszcze za młoda na te wszystkie stresy w typie "O mój boże! Obok mnie usiadł chłopak! Co mam zrobić?" i takie tam. Wszystko na luzie. Tak jakby się znali od urodzenia i byli najlepszymi kumplami.
- W ogóle nie rozumiem tej całej kultury. Nie wiem jaka jest dobra. Każdy ma inną. Powinni ustalić wszystko jednolicie.
Ni z gruchy, ni z pietruchy zaczęła rozmyślać nad poruszonym tematem. Szczeniaki gadające o kulturze. A to ciekawe. Przynajmniej nie zeszło na rozmowę o pogodzie.
Zerknęła na niego z lekkim zdziwieniem. Poruszyła uszami w chwili zastanowienia. Nagle nieco wysunęła przednie łapy przed siebie i wcisnęła łeb między barki.
- Wcale nie jestem wyższa.
Odparła udając, że zawsze taka była, choć rudy się już na to nie nabierze. Jakaś próba pocieszenia? Pewnie tak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:41 pm

Pomyślał chwilę. Kultura? A co to?
-Właśnie, jak zrobisz cos źle to jedni nie będą uważać tego za błąd, a drudzy zjedzą cię za to, co zrobiłaś.
Odparł poruszony tym tematem. Ale chwila, co on w ogóle gada? Jak zwykle gada od rzeczy, dlatego lepiej gdy gada w myślach, a odpowiada już przemyślane kwestie.
Poruszył ponownie przesuwając piasek w stronę rozmówczyni. Zerknął na nią kątem oka. Nagle wybuchnął śmiechem, który po paru sekundach stłumił w sobie, zasłaniając pysk łapkami.
-Masz duże uszy, a za to nie masz szyi.
Rzekł trochę niewyraźnie, przez to, że mówił przez łapy. Jego reakcja była wywołana tym, że suczka wyglądała teraz przekomicznie.
Uspokoił się po chwili i zlustrował jej brązowawe lico ponownie. Czy też ja zawsze muszę coś walnąć? Zamyślił się głęboko, rozdzierając się emocjonalnie. Wybacz mi, nie chciałem tak zareagować, wybaczysz mi kiedyś? Oczywiście powiedział już co innego.
-Przepraszam.
Wydukał z siebie tyle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:49 pm

Pełna racja. To takie niezrozumiałe. Najlepiej jest samemu ustalić swoją kulturę, o!
- Dorośli są dziwni.
Stwierdziła ostatecznie chcąc chyba skończyć ten wątek rozmowy w sposób nieświadomy. To nie dla niej takie tematy pewnie. Za dużo rozmyślania, a i tak jedynie można dojść do tego, że kultura to takie coś co jest bardzo różne. Nie można tego określić jak na przykład... słońca. Słońce jest jasną kulą, która świeci, wschodzi i zachodzi. To się nie zmienia.
Dalej ma uszy, a szyja zniknęła. Nieco jakby zrobiła z "ust" dziubek w geście niezadowolenia.
- Wolałabym nie mieć szyi za cenę normalnych uszu.
Odparła powracając do uśmiechanie się jak dureń. Powoli robiło jej się niewygodnie, wiec oswobodziła szyję z uścisku barków. Spojrzała się ze zdziwieniem na rudego.
- E tam. Nic się nie stało.
Stwierdziła wyszczerzona. Niepotrzebnie przepraszał, o! Przecież nie mówił tego obraźliwie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsaheylu
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 1:55 pm

Uff, dobrze, ze się nie gniewa.
-Ale kiedyś będziemy dorośli, już się tego boję.
Rzekła zdumiony, chowając swój ogon pod tyłek. Ciekawe, jaki jest świat z perspektywy dorosłego. Zamyślił się ponownie, wędrując wzrokiem gdzieś w dal. Może widza na niebiesko. Wymyślił.
Po pewnym czasie wrócił na ziemię i ponownie zmierzył swoim nijakim spojrzeniem, swoją rówieśniczkę. Poruszył jednym z uszu gdy tylko usłyszał jej odpowiedź. Cóż ona plecie!
-Nie mieć szyi? Dopiero byś była dziwolągiem.
Stwierdził wykrzywiając wargi, w pewien rodzaj uśmiechu. On to był dopiero dziwną postacią, wiec co mu po ocenianiu innych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tensai
Dorosły pies

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   Nie Lis 23, 2014 2:02 pm

Tensai dość odważnie podniosła łapę i lekko pacnęła ją w czoło rudzielca.
- Nie myśl o tym! Jesteśmy jeszcze szczeniakami i jak się postaramy to wieki miną za nim dorośniemy i staniemy się dziwakami.
Mruknęła nadymając poliki. Wyglądała tak jakby się obraziła. Na szczęście po paru chwilach wypuściła powietrze z nozdrzy, a jej wręcz chomiczy wygląd zniknął. Znowu się wyszczerzyła.
- Trzeba korzystać póki można. Bycie szczeniakiem jest fajne.
Pełen entuzjazm. Niestety każdego dnia rośnie i ma mniej szczenięcych lat do przeżycia. To takie okrutne, że trzeba kiedyś dorosnąć.
- Najwyraźniej urodziłam się, żeby być dziwolągiem.
Co za życie. Przynajmniej nie jest odpędzona i zamknięta w jakimś lochu czy coś, bo wygląda tak, a nie inaczej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mała Wysepka   

Powrót do góry Go down

Mała Wysepka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next